وگنیسم

رژیم غذایی وگان و گیاهی چند حیوان را در سال زنده نگه میدارد

با رژیم غذایی وگان و گیاهی چند حیوان در سال زنده می ماند؟

اگر خودتان گیاهخوار نباشید حتماً اسم گیاهخواری را زیاد شنیده اید. ممکن است دوست تان یا عضوی از خانواده تان تصمیم گرفته باشد رژیم غذایی گیاهخواری را دنبال کند و از مزایایی که این نوع رژیم غذایی می تواند برایش داشته باشد بهره ببرد. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که گیاهخواران چگونه می توانند به زنده ماندن حیوان ها کمک کنند؟ بگذارید سوالم را به گونه دیگری بپرسم. به نظر شما با رژیم غذایی گیاهی یا همان وگان چند حیوان در سال زنده می مانند؟ در این مقاله می خواهیم با هم درباره این موضوع بحث کنیم و ببینیم به کمک رژیم غذایی گیاهی می توان چند حیوان را از مرگ نجات داد.

روشی که گیاهخواران برای زندگی انتخاب می کنند باعث می شود تقاضای گوشت در جهان کاهش یابد. همین امر به کاهش کشتار حیوانات منجر می شود و می تواند مزایایی هم برای کره زمین داشته باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید وگان ها دقیقاً در سال جان چند حیوان را نجات می دهند. پاسخ به این سوال می تواند کمی دشوار باشد چون مقیاس پرورش حیوانات بسیار وسیع است و نمی توان با دقت تعداد حیواناتی که در کشورهای مختلف پرورش داده می شود را تعیین کرد. اما می توان به کمک چند فرمول ساده این اعداد و ارقام را تخمین زد.
برای اینکه بتوانیم تعداد حیواناتی که به کمک گیاهخواری از مرگ نجات پیدا می کنند را تخمین بزنیم حداقل به دو عدد نیاز داریم: یکی از این اعداد تعداد کل حیواناتی است که در جهان برای مصرف کشته می شود و دیگری جمعیت کل جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *